KIMO Instruments - Grupa Sauermann

Od ponad 40 lat Grupa Sauermann projektuje, produkuje i dystrybuuje profesjonalne przyrządy kontrolno-pomiarowe dedykowane branży HVACR i przemysłowi na całym świecie.

Sauermann-KIMO Instruments - marka, którą doceniło tysiące profesjonalistów w branży HVACR.

Każdy miernik jest produkowany we Francji z zachowaniem najwyższych standardów jakości i przestrzega najbardziej rygorystyczne normy europejskie. Przyrządy Sauermann-KIMO używane są przez profesjonalistów w branży Wentylacji, Klimatyzacji czy Chłodnictwa. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce oferujemy szkolenia, wsparcie techniczne, a także naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz kalibrację mierników marki Sauermann-KIMO.

Poznaj wszystkie rozwiązania w ofercie

Sauermann-KIMO.

Merserwis - Oficjalny dystrybutor marki Sauermann-KIMO w Polsce.

Oficjalną dystrybucją przyrządów Sauermann-KIMO w Polsce zajmuje się firma Merserwis z siedzibą w Warszawie, oferująca profesjonalną aparaturę kontrolno-pomiarową dla elektryki, energetyki i HVACR od ponad 25 lat! Zajmuje się również naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi aparatury KIMO. Oprócz tego posiada wysoce zaawansowane zaplecze badawczo-laboratoryjne do przeprowadzania precyzyjnego wzorcowania mierników. Salon sprzedaży oraz Laboratorium Badawczo-Wzorcujące firmy od 1990 roku znajduje się w samym centrum Warszawy przy ulicy Andersa 10. Współpracując z partnerami staramy się budować dobre i długoterminowe relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym wsparciu.

Oficjalny dystrybutor

Oferujemy sprzedaż, prezentacje i szkolenia z obsługi rozwiązań Sauermann-KIMO dla innych firm w branży HVACR.

Wzorcowanie mierników

Posiadamy oficjalną zgodę producenta na dokonywanie kalibracji mierników w naszym laboratorium badawczo-wzorcującym.

Naprawa mierników

Posiadając niezbędną wiedzę, dokumentację, części oraz zgodę producenta prowadzimy oficjalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny mierników Sauermann-KIMO.

Lokalizacja

Merserwis, ul. Andersa 10

00-201 Warszawa

Telefon

22 531 00 89

533 395 222

Godziny pracy

od 8:00 do 16:00

poniedziałek - piątek

Sauermann-Kimo - rozwiązania pomiarowe HVACR dla profesjonalistów.